fbpx

S úsměvem vstříc změnám

O víkendu jsem tu měla své milované dva muže a vždy, když jsem s nimi, mám úsměv doslova od ucha k uchu. A za toto obohacení vám duše moje děkuji.

Proč to ale píšu…
Poslední rok u mě probíhá mnoho, mnoho, mnoho velmi radikálních a náročných změn. Mám pocit, že procházím životem, jehož „obtížnost“ se vyrovná Harvardu. A vůbec to nemyslím v negativní polaritě.

Musí se to tak dít, protože zkrátka a jednoduše se to tak dít má a když vidím, jaké vnitřní bohatství ve mě díky těmto změnám a výzvám narůstá, můžu jen v tichosti a s obrovskou vděčností poděkovat. 🙏🏻

Největší výzva se kterou se celý rok potýkám, se odehrává v tématu podnikání. Měla jsem v sobě totiž velký rozkol. Pořád jsem hledala něco, v čem bych se ukotvila. Téma, které by bylo stabilní a mohla bych k němu jen něco přidávat. Hodně jsem se nechala ovlivnit větou:
„Nemůžeš pořád svoje služby měnit, jak to bude působit? Klienty si tím jen odradíš.“

A tak jsem hledala, hledala, hledala a čím víc jsem žila v této iluzi, tím víc se mé podnikání rozpadalo. A jednou si tak sedím ve svém energeticky nabitém trůně, rozjímám, plně se oddávám přítomžiku a pak mi to najednou došlo!

Vytáhnu mapu, I-Ťing, Geňáky, listuju, listuju a potvrzuju si to uvědomění, které ke mě přišlo. V tom se plesknu dlaní po čele a započínám rozhovor se svým vnitřním Já:

Vnitřní Já: „Jano! Pověz mi, co že to máš ve Slunci za dar?“

Já: „Ehm… no dar č.3“
Vnitřní Já: „Ano, správně, a copak je to za dar?“
Já: „No dar procházet změnami, přinášet inovaci, bořit limity a mýty v mysli i ve světě a především je o dětské nevinnosti a o tom, že život je hra…Jo ahaaaaaaaaaaaa…. Blik!“
Vnitřní Já: „Takže co sis teď uvědomila?“
Já: „Že změny jsou můj život a vzhledem k tomu, že na základě mé vnitřní změny se vždy změní vše i venku ve hmotě, tak zákonitě se ty změny projeví prostě všude, i v tom podnikání. Takže defakto přináším inovaci a boření mýtu ve smyslu, že se člověk nemusí napasovat do jednoho tématu apod. Vždyť život je přeci jenom hra, a pokud se nechávám vést životem a svým vnitřním hlasem pravdy a setrvávám v přítomnosti, pak všechno je v pořádku. „
Heureeekaaa!!! Ach bože, jak mě se ulevilo.

A mou mysl, která by mi chtěla předložit 358 693 důvodů, proč to nedělat, uklidním tím, že mám celoživotní zkušenost v tom, že změna je to jediné, co je jisté a stabilní. Alespoň v mém životě rozhodně ano!

Bude to jistý nekomfort, ale já ho s otevřenou náručí vítám, protože mám opět 484 483 důkazů, že nekomfort mě vždy jen a pouze obohatil! Takže hurá sláva vstříc nové cestě a to s pořádným úsměvem.

A co z toho vyplývá?
Že je dost pravděpodobné, že služby, které pro vás vytvořím budou limitované edice. Dokud budou součástí mého života, budou dostupné a v případě kdy dojde u mě ke změně, bude se muset zákonitě změnit i moje služba. Jinak to u mě nejde…Konečně to přijímám! 
RŮST JE A VŽDY BYL MÝM SMYSLEM ŽIVOTA a ať už se jedná v mém životě o jakoukoli sféru, ta zákonitě roste se mnou.

A jak to máte se změnami vy?
Přijímáte je a plynete s proudem života, přijímáte vše co vám přináší a žijete teď a tady…nebo změny odmítáte, setrvávate v iluzorní budoucnosti nebo v hlubinách minulosti a na základě toho váš život stagnuje?
Podělte se…

Mír v duši a s láskou autentická, změnami školená, Jana…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *