fbpx

NÁVOD VAŠEHO TĚLA A DUŠE

60ti a více minutové setkání na skypu.

VÍTE KÝM DOOPRAVDY JSTE?

VÍTE CO VÁS V ŽIVOTĚ VEDE A CO JE PRO VÁS ZDRAVÉ?

DOKÁŽETE SE CHOVAT A PROJEVOVAT PODLE TOHO JAK TO VY CÍTÍTE?

STALO SE VÁM NĚKDY, ŽE VAŠE VZTAHY, AŤ UŽ PARTNERSKÉ NEBO RODIČOVSKÉ, BYLY PLNÉ NEPOCHOPENÍ A NEPOROZUMĚNÍ?

CO KDYBYSTE ZNALI SVOU UNIKÁTNOST I UNIKÁTNOST VAŠICH NEJBLIŽŠÍCH?

NECHTE SI SVŮJ NÁVOD VYLOŽIT

Nejefektivnější postup, který se osvědčil nejen mě ale i mým klientům, na cestě poznáním své mechaniky těla a duše (návodu), je tento:

Ideální je začít u poznání sebe sama skrze úvodní výklad. Již v tomto výkladu se vám poodhalí témata vašeho fungování.

Pokud vám jde především o pochopení vašich vztahů ať už  jde o vaše děti, partnery nebo rodiče, doporučuji pokračovat na vztahový výklad.

Jestli máte vztahy v pořádku a více vás zajímá téma vašeho poslání a toho, jak využít svůj potenciál naplno, pak je ideální pokračovat výkladem na téma poslání.

Úvodní výklad

90minutové setkání na Skype i se záznamem.

V tomto výkladu se dozvíte, jaké je vaše přirozené nastavení těla i duše, to znamená:

Zjistíte jak se vaše tělo i duch (duše) projevuje a jakým jazykem k vám hovoří. 

Odkryjeme i téma vašeho rozhodování v každodenním životě nebo v důležitých životních situacích.

Výklad pro specifické děti

90minutové setkání ve kterém se intenzivně věnujeme vašemu dítěti.

Máte dítě tzv. s „vadou, poruchou, znevýhodněné apod.?“ Pak je tento výklad přesně pro vás.

Jsem mámou syna s PAS, ADHD a Hypersenzitivou a nikdy mi nikdo neřekl více o tom jak funguje můj syn jako tento návod.

Ať už jde o jeho nastavení, způsob výživy, prostředí které je pro něj zdravé atd.

Vztahový výklad

90minutové a delší setkání pro rodiny, páry, týmy apod.

V tomto výkladu se dozvíte, jak na sebe vzájemně působí energie více lidí (partneři, manželé, děti a rodiče, zaměstnanci apod.).

Zde odhalíme to, jak je každý jedinec individuální, jaké je jeho nastavení, a společně s tím nacházíme obrovské pochopení toho, že tak jak to máme my neznamená, že to tak mají všichni.

Poslání - výklad

90minutové setkání na téma – v čem jste mistry světa.

Chcete dělat něco, co vás bude maximálně bavit a naplňovat ale nevíte CO by to mělo být, nebo JAK by to mělo vypadat? Nebo tak nějak už tušíte v čem jste dobří ale nevíte JAK své poslání projevit do světa? 

V tomto výkladu se podíváme na to, v jakých tématech jste mistři světa

Jakým tématům se ve výkladu věnuji?

01. Mechanika těla

Když si představíte stroj, například auto, je zcela jasné, že se skládá z mnoha částí a že je potřeba se o něj starat a provádět pravidelnou údržbu. Vzhledem k tomu, že naše tělo je také takový „dopravní prostředek“, ve kterém sedí naše duše, platí ty stejné principy i pro něj. Dozvíte se na jakých principech funguje vaše tělo a co mu naopak vůbec nesvědčí. A možná zjistíte, že jste celou dobu do nádrže s naftou tankovali benzín a divili se, že to nějak „nejede“.

02. Hlas pravdy

Slýcháváte často hlas, který vám říká: „Ano, tudy se vydej, tady ti to přinese něco velmi dobrého.“, nebo naopak: „Ne, tohle nedělej, tohle přeci nechceš.“ A když chcete udělat opak toho, co vám tento hlas říká, cítíte tlak na hrudi a takový ten pocit, že když to uděláte naopak, nebude to mít pozitivní výsledek?

Ke každému z nás tento hlas promlouvá jinak. Skrze emoce, intuici, duchovní srdce apod. Který je ten váš hlas, jenž vám říká pravdu a nic než pravdu?

03. Dary a talenty

Každému z nás byla při narození vtištěna speciální kombinace ze 64 darů a talentů. Každý z nich se projevuje jinak a jindy. Každý má navíc svou stinnou i světlou stránku, dokonce i stránku „osvícenou“. 

Některé jsou tu proto abyste je projevili do světa, jiné zase nejvíce prožijete v samotě.

A pokud máte děti, pak máte jedinečnou příležitost zjistit, v čem konkrétně je můžete podpořit.

04. Životní role

Stejně tak jako herec má ve filmu specifickou roli, i vy máte v tomto životě roli do které se snažíte „napasovat“. Je to takový kostým, který si toužíte obléci.

Někdo si zde přišel zahrát na vůdce, který vede masy lidí, jiný je experimentátorem a zjišťuje co je ve světě i životě funkční a co ne. Jiný je poustevníkem, průzkumníkem, průkopníkem.

Která role je ta vaše? Jaký kostým jste si v tomto životě oblékli?

05. Vztahy

Stalo se vám někdy, že jste nemohli někomu přijít na jméno? Mě se to stávalo poměrně často. Pak jsem ale pochopila, že každý jsme unikát a každý fungujeme jinak.

Ve vztahovém výkladu pochopíte, že to jak fungujete vy, může být velmi odlišné od toho, jak fungují vaši nejbližší.

A pokud máte jako já, dítě ryze „specifické“ (Adhd, Pas a Hypersenzitiva), věřte mi, že tento výklad vám otevře oči a vy tak uvidíte své dítě v úplně novém světle.

06. Mistr světa

Vzhledem k tomu, že jsme každý unikát i díky tomu, že máme každý specifickou kombinaci darů a talentů, je jasné, že každý jsme tu na něco jiného. Každý jsme mistrem světa na „něco“. 

Někdo bude mistrem v objevování něčeho nového, jiný v boření toho nefunkčního. Někdo bude skvělým sportovcem, jiný koučem či mentorem. A i kdyby zde bylo 1000 koučů, vždy budete vy jen ten jeden jediný, který to dělá svým způsobem.

PRŮBĚH VÝKLADU A CENA

Všechny výklady probíhají formou online setkání na Skypu. Skype není potřeba instalovat, do mailu vám po uhrazení objednávky přijde odkaz na který stačí před zahájením výkladu kliknout a skype se vám otevře přes prohlížeč v PC nebo mobilu.

Výklady jsou pokaždé nahrávány. Je to z toho důvodu, že lidská mysl není schopná zachytit všechny informace napoprvé. Máte tak příležitost se ke svým výkladům vracet.

Po uhrazení objednávky vám přijde email s odkazem jak na rezervační stránku na které si zarezervujete termín, tak odkaz na Skype.

Pokud vám cokoli není jasné, nebo se potřebujete doptat, napište mi na:

info@janakrzeminska.cz

Úvodní výklad

Délka trvání: 90minut

Cena 3.500Kč

Dětský výklad

Délka trvání: 90minut

Cena 3.500Kč

Vztahový výklad

2 osoby = 1 hodina 4 osoby = 2 hodiny 6 osob = 3 hodiny

Cena 3.500Kč/hod.

Poslání - výklad

Délka trvání: 90minut

Cena 3.500Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.