fbpx
30 DENNÍ

VIP MASTERMIND

OD SLIBŮ K ČINŮM

Aneb jak žít spokojený život KAŽDÝ DEN!

PODZIM/ZIMA 2024

Kapacita k dispozici jen pro 10 účastníků

✨ Jste už unavení z toho hledat svou spokojenost a radost někde v minulosti
a budoucnosti, ale přesto máte stále vize
a přání, které byste si rádi splnili?

✨ Zkoušeli jste za svůj život už mnoho manifestačních technik a metod jak se dostat ke svému vysněnému životu (vizualizace, afirmace, vision board), ale namísto splněných snů stojíte na místě a cítíte frustraci?

✨ Co kdybyste na vlastní kůži prožili, že cítit se dobře můžete klidně každý den, aniž byste museli čekat, až se něco stane?

Napříč práci s klienty, ať už řešíme jakékoliv základní témata od životních změn, vztahů, zdraví, práce – podnikání, financí atd. si všímáme jedné věci. Za všemi příběhy se objevuje motor, palivo, motivace = touha cítit se dobře. 

My sami jsme za svůj život prošli mnoha různými kurzy a semináři, které ve své podstatě byly orientované na to stejné – jak se dostat ke své vysněné budoucnosti. A přestože jsme byli nadšení z informací, technik a metod, které jsme na své cestě posbírali (hlava plná informací :D), zjistili jsme, že nám stále něco brání se ke svým snům přibližovat a cítit se tak, jak si přejeme. 

V určitých fázích života jsme stáli stále na místě, s otázkou, jestli to, co všechno studujeme vůbec funguje a jestli i my sami jsme vlastně v pořádku a jestli přece jen neděláme něco špatně. Nejenom že jsme zjistili, že všechny ty techniky jsou funkční a my jsme v pořádku, ale uvědomili jsme si, že ten dobrý pocit a naši vlastní spokojenost hledáme tam, kde se nenachází, v minulosti nebo v budoucnosti. Naprosto tak ignorujeme přítomnost, která naši budoucnost v zásadě tvoří. 

Díky tomu nám došlo, proč se my a naši klienti, nacházíme v životě tam, kde se nacházíme. Ve skutečnosti se vlastně vůbec necítíme dobře a z této pozice nedostatku, zcela logicky a přirozeně, toužíme po změně. A to je jeden z nejčastějších důvodů, proč se na nás klienti obrací. Jsou přesvědčení, že se musí ve vnějším světě něco stát, aby se mohli konečně cítit dobře. Dost dlouho jsme o tom byli přesvědčení i my, ale tahle cesta byla pro nás velmi vyčerpávající

Pokusem a omylem jsme došli do fáze, kdy jsme si uvědomili, že se už nepotřebujeme nikam dostávat a za něčím se hnát jenom proto, abychom se cítili dobře, ale že je možné vytoužené pocity zažívat už teď, v běžném dni. Došlo nám, že už dále nechceme být oběťmi naší minulosti a budoucnosti. To ale neznamená, že bychom zanevřeli nad svou minulostí, nebo se vzdali snů a představ z budoucnosti. Právě naopak!

Z těchto, a mnoha dalších důvodů, jsme se rozhodli uspořádat:

MASTERMIND "Od slibů k činům".

30 denní Mastermind pro ty, kteří teď a tady, se chtějí cítit dobře bez podmínek každý den, nezávisle na tom, co se zrovna v jejich životě odehrává.

Můžete začít tímto videem, které je součástí vícedílné minisérie. Je to počátek této mastermind a zároveň otevření brány do nového světa. Do světa mysli, ducha a duše.

O čem je tato vícedílná minisérie? Jedná se o sérii 5 videí, která vám může pomoct ohledně rozhodování se před vstupem do Mastermind a sama o sobě je zároveň prvním modulem. Po tomto modulu už záleží jen zcela na vás, jestli budete chtít a cítít se na to, pokračovat s námi dál. Připomínáme jen, že kapacita účastníků na Mastermind je omezena. V rámci minisérie získáváte také bonus 🎁, díky kterému můžete ušetřit až třetinu ceny pro vstup do Mastermind.

TÉMATA minisérie:

Úvodní video – Proč je v dnešní době „nutností“ pracovat se sebou a kdy dojdu do bodu „štěstí“?

1. díl – Cítit se dobře – co to vlastně znamená a co si pod tím představit?

2. díl – Přítomný okamžik.

3. díl – 24 hodin.

4. díl –  Co, nebo kdo nám brání v tom, cítit se dobře?

5. díl – Co vám Mastermind může přinést a co přináší nám?

30 DENNÍ

VIP MASTERMIND

OD SLIBŮ K ČINŮM

Aneb jak žít spokojený život KAŽDÝ DEN!

PODZIM/ZIMA 2024

Kapacita k dispozici jen pro 10 účastníků

Cena Mastermind je 75.000kč ale pro ty, jenž si zakoupí minisérii, bude až o třetinu levnější! Cenu se dozvíte v emailu s minisérií.

Co je možné si odnést:

✴️ Zakusíte, že to jak se cítíte, je jen vaše volba, nemusíte už na nic čekat, a to je velká svoboda.

✴️ Praktické nástroje, které můžete používat dennodenně v kontextu práce se svou myslí, protože právě nižší mysl je to jediné, co vám brání cítit se dobře.

✴️ Vaše jedinečné a efektivní způsoby díky kterým podpoříte, udržíte a zajistíte nárůst vašich vytoužených pocitů.

✴️ Provázení a podporu na cestě k vašemu nitru, diamantu uprostřed vaši hrudi a především k vašemu dobrému pocitu. Nebudete na to sami.

Pro ty, kteří už nechtějí na svou vytouženou změnu v životě čekat další rok. 

Pro koho to není:

❌ Pro ty, jenž nechtějí ve svém životě čelit změnám a nekomfortním situacím.

❌ Pro ty, jenž nevěří v sílu ducha, duše a mysli a setrvávají v roli oběti a v iluzi toho, že za jejich neštěstí může někdo venku nebo svět sám.

❌ Pro ty, jenž si myslí, že potřebují ještě více informací k tomu aby byli tím, kým ve své podstatě jsou a potřebují více sytit mysl právě přebytkem těchto informací.

❌ Pro ty, jenž se chtějí utápět v lítosti, vině, nedostatku a všeobecně nízkých vibracích.

Pro koho to je:

✅ Pro ty, kteří si jsou vědomi, že jsou tvůrci svého života 🫵.

✅  Jsou připraveni udělat zásadní změnu ve svém životě – vzít zodpovědnost za svůj život do svých vlastních rukou a začít už opravdu žít ten spokojený život.

✅ Chtějí se cítit dobře a jsou odhodláni pro to podniknout maximum.

✅ Jejich záměrem je růst a kráčet v souladu se svou duší, i když je to nekomfortní.

✅ Pro ty, kteří už nechtějí být obětí své minulosti a budoucnosti a chtějí ochutnat a setrvávat v přítomnosti.

Kdo VÁS Mastermind provede?

JANA KRZEMINSKÁ

Průvodkyně do nitra, napříč temnými zákoutími mysli. 

Podnikatelka, samoživitelka a máma specifického syna, která inspiruje lidi k tomu, aby si dovolili být co nejvíce autentičtí a nechali se vést svým vnitřním hlasem a ne svou myslí.“

FILIP ELIÁŠ

Průvodce, intuitivní kouč a harmonizátor vztahů. 

Jeho misí je skrze práci s myslí navracet ostatní na hlas jejich duše a do místa své vlastní pravdy. Podnikatel, průvodce a tvůrce posvátných míst, do kterých přináší např. medicínu ceremoniální kakaa a intuitivního tance.