fbpx
MASTERCLASS

64 DARŮ A TALENTŮ

Týdenní online masterclass, ve které odkrýváme téma konkrétního daru, jenž vám při narození byl dán.

KDY JE MOŽNÉ VSTOUPIT?

Nejbližší termíny pro vstup do masterclass konkrétního daru.

20.5. - 24.5.2024

VZDÁLENÍ

Těmto lidem nedělá problém se vymezit vůči komukoli nebo čemukoli, co by je chtělo omezit. Jdou do boje za vlastní nezávislost, jedinečnost a individualitu. Bojují také za více osobní svobody nebo naopak bojují proti tomu, co svobodu omezuje.

Stín – Zápas
Dar – Vytrvalost
Siddhi – Čest

27.5. - 31.5.2024

PŘEKÁŽKA

Tito lidé nedělají to, co se od nich očekává, čímž druhé provokují a zároveň vedou k tomu, aby danou situaci přehodnotili. Vytváří tedy překážku v nějakém procesu a chtějí, aby se všechny věci děly v tom správném duchu. Provokují jen svou přítomností.

Stín – Provokace
Dar – Dynamičnost
Siddhi – Osvobození

Co kdybyste objevili svou unikátní kombinaci darů a talentů, jenž vám při narození byla dána?

Představte si, že konečně víte, jaké jsou vaše dary a talenty, víte v jakých situacích se každý den projevují a jak obohacují nejen vás, ale i každého dalšího člověka, který je ve vaší přítomnosti.

Nejčastější otázku, kterou mi lidé na konzultacích pokládají je: 

„Jani, jaké jsou mé dary a talenty a jak se projevují v mém životě?“ 

Každý z nás má jedinečnou kombinaci darů a talentů vycházejících prastaré moudrosti 64 hexagramů (darů univerza/vesmíru). Tato jedinečná kombinace darů se do nás a našeho života vtiskne ve chvíli našeho narození.

K tomu abychom zjistili jaké dary nám byly vtištěny, potřebujeme znát datum narození a co nejpřesnější čas.

Poté si můžeme vygenerovat tzv. „mapu“, která nám ukazuje, kudy vede proud života, který nás vede a kde naopak bychom zbytečně plavali proti proudu.

S dary univerza pracují různé systémy jako například Human design nebo Genové klíče. S těmito systémy v této službě pracujeme.

JAK tedy ZJISTÍTE, KTERÉ DARY A TALENTY JSOU TY VAŠE?

V těchto krátkých videích vás provedu tím, jak si vygenerovat „mapu a profil“ vašich darů a talentů.

Video 1 – Jak si vygenerovat mapu human designu.

Video 2 – Jak si vygenerovat hologenetický profil genových klíčů.

Můžete si vybrat jestli pracovat s mapou nebo profilem, za mě osobně je lepší mít obojí. Záleží tedy čistě na vás.

ukázka darů v mapě hd a profilu gk

V těchto krátkých videích vás provedeme jednotlivými dary v mapě Human designu i dary v hologenetickém profilu Genových klíčů.

Video 1 – Představení mapy HD

Video 2 -Představení hologenetického profilu GK

Můžete si tak mnohem lépe navnímat jestli chcete pracovat s mapou nebo profilem, nebo třeba i s oběma najednou.

CO VÁM TATO MASTERCLASS PŘINESE?

Detailní vysvětlení daru

Velmi konkrétně popisujeme váš dar z hlediska 3 systému:
Human Design, I-Ťing, Genové klíče.

Díky těmto 3 úhlům pohledu dokonale pochopíte, co přesně máte za dar/talent, jak se ve vašem životě projevuje a jak jej používat tak, aby byl vám i ostatním co nejvíce ku prospěchu.

Vedená meditace

Díky, které prožijete esenci daného daru a otisknete jej tak do svého těla i života. Teorie je jedna věc, ovšem stejně důležitá, možná i mnohem důležitější je praxe.

Díky prožitku svůj dar otisknete do svého těla, což zákonitě začne měnit váš každodenní život. Budete mnohem vnímavější a začnete svůj dar používat v praxi.

Stín, dar, osvícení

Zjistíte, jak se váš dar projevuje v podobě stínu, daru a osvíceném stavu. Budete tak moct vždy rozlišit, kde se aktuálně nacházíte.

Každý dar má svou stinnou stránku ale i tzv. osvícenou. Každý den tak budete vnímat, v jaké polaritě se nacházíte. Jestli fungujete z pozice stínu, daru nebo siddhi (osvícený stav). Není možné v životě fungovat jen z jedné pozice, o to víc je důležité vědět a vnímat, ve které pozici se aktuálně nacházíte.

Každodenní projev

Popis situací, ve kterých se vždy daný dar projevuje. 5000 let starý I-Ťing nám dokonale popisuje situace ve které se daný dar projevuje. Některý se více projevuje když jste s lidmi, jiný má svou sílu když jste v samotě. Uvědomíte si, proč se dostáváte do určitých situací a jaká z nich plyne příležitost k projevení daných darů.

Podpora na Skypu

Podpora na Skypu a příležitost ke sdílení a zkoumání vašeho daru ještě do větší hloubky. Kam dáváme pozornost, tam to roste. Vzhledem k tomu, že celý týden věnujete svou pozornost do jednoho ze svých darů, začne se velmi intenzivně projevovat.

Někdy to může být náročné, někdy velmi vzrušující, proto jsme tu pro vás jako podpora ve skype skupině. Na závěr týdne je společné setkání kde společně sdílíme naše prožitky a díváme se na vaše konkrétní mapy a popisujeme jejich působení doslova "vám na míru".

ZPĚTNÁ VAZBA ÚČASTNÍKŮ

U mne teda postupně opravdu dochází ke změnám v realitě a to mi fakt dlouho nešlo… konečně jako bych se odpíchla… některé klíče a brány dají víc zabrat než jiné, ale moc mne baví splétat tu síť a utkávat uzlík za uzlíkem s Vámi. Barbora Steffalová
Barbora Steffalová
Ahoj Luci a Jani, tohle byl, a je, opravdu zážitek. Společný čas utíkal vždy neuvěřitelně rychle. Běžela jsem s vámi několik týdnů a jen to, co mě zajímalo (co se mě týkalo). Ale i tak to bylo velmi přínosné. Mám ráda, když jsou informace zároveň i praktické a díky vám jsem si dokázala odpovědět i na nějaké otázky, které mi nedávaly smysl. A hezky mi začaly dotvářet celek. Právě ten koncept propojení pohledu GK a HD mi příjde skvělý. Stejné, ale podané z jiného úhlu. Obě máte úžasný dar srozumitelně předat to důležité a dovysvětlit to nepochopené. A že se nebojím zeptat. 😆 Děkuji za hodnotně strávený čas ve vašem transformačním poli.
Gabriela Maissnerová
Lucka vďaka tvojmu projektu s Janou ohľadne Genovych kľúčov prepojených s Human design sa mi darí veľa toho pochopiť a začínam žiť seba zo srdca, dávať sa na prvé miesto a krásne sa tým zlepšujú aj vzťahy a komunikácia s ľuďmi okolo mňa. Je to skvelá možnosť veľa vecí vyladiť , uzdraviť a naštartovať.
Gabriela Moravčíková

KDO vás NA TÉTO MASTERCLASS PrOVEDE?

JANA KRZEMINSKÁ

Průvodkyně do temnoty mysli a bořič jejich li(mýtů)jících přesvědčení, které nám brání žít kvalitní život.

HUMAN DESIGN A I-ŤING

LUCIE BEDNÁŘOVÁ

Průvodkyně vnitřní transformací a inspirátorka lidí v období zásadních změn.

GENOVÉ KLÍČE A PRŮVODKYNĚ PROŽITKEM

JAK MASTERCLASS PROBÍHÁ?

Masterclass probíhá formou online setkání v uzavřené Skype skupině. 

Darů a talentů existuje celkem 64. Začali jsme darem č.1 

a postupujeme popořadě až k závěrečnému daru č. 64. 

1. setkání probíhá s Janou, která vám na vaše dary a talenty poskytne pohled očima systému Human design a I-Ťingu.

2. setkání probíhá s Lucií, která pro změnu poskytne úhel pohledu skrze Genové klíče a také vás provede meditací/prožitkem.

3. setkání je věnováno otázkám, sdílením a hlubšímu pohledu na váš dar. Zároveň propojí váš dar do komplexního celku celé vaši mapy.

BONUS

Možná máte pocit, že vás čeká mnoho informací. Nebojte se. Rozhodli jsme se jako bonus přidat video záznamy ze všech setkání z celého týdne. Na závěr týdne vám dorazí na váš e-mail. O nic tak nepřijdete a budete mít možnost se ke svým darům neustále vracet.

Pokud se zúčastníte živé masterclass, máte možnost využít zvýhodněný balíček 5+2 ZÁZNAMY ZDARMA. Ušetříte tak minimálně 4.000kč a můžete se ponořit do větší hloubky svých darů.

Pokud nevíte jaké dary si vybrat, vytvořily jsme pro vás přehled darů, kterými jsme s účastníky živé masterclass prošli.

NESTIHLI jsTE se přihlásit? Tak i pro vás máme řešení.

Pokud jste se nestihli přihlásit na masterclass živě, tak i pro vás máme jedno řešení. Můžete si pořídit záznamy zpětně.

V záznamu najdete:

✅ Detailní vysvětlení daru, vedenou meditaci, popis každodenního projevu.

 Popis daru v podobě stínu, daru a stavu osvícení.

   Závěrečné sdílení účastníků z posledního dne masterclass, kde se z účastníky vydáváme do mnohem větší konkretizace jejich osobních map (a je dost možné, že někdo z účastníků má stejný dar jako vy a můžete se tak inspirovat, jak se u něj projevuje). 

❌ Záznam neobsahuje možnost naší VIP podpory a online setkání během masterclass.

Díky této masterclass máte možnost své dary a talenty objevit a prakticky je žít každý všední den. Můžete opustit myšlenku, že vaše dary a talenty se nacházejí někde ve vnějším světě a nakonec zjistíte, že to, co celu dobu hledáte, máte permanentně k dispozici každý den. Teď máte tu jedinečnou příležitost zúčastnit se masterclass živě, protože se už nebude opakovat. 

Těšíme se na společnou cestu.

Jana & Luci