fbpx

O CO JDE?

Tento úvodní výklad je pro ty z vás, kteří se chcete dozvědět více o tom, jak funguje vaše tělo i mysl, na jakém základě se rozhodovat tak, aby se Vám to co nejvíce vyplatilo, jaké dary a talenty si do tohoto života přinášíte a mnoho dalších informací o tom, co obsahuje vaše mapa human designu.

line

CO MI VÝKLAD PŘINESE DO ŽIVOTA?

V první řadě to bude mnoho uvědomění a AHA momentů! Dozvíš se, jakým způsobem je pro tebe nejefektivnější používat svou energii k tomu, aby tě vedla tam, kde je to pro tebe funkční a správné. Detailně ti popíšu jak tuto energii rozpoznáš a jakým způsobem ji následovat tak, aby se ti to co nejvíce vyplatilo a přinášelo více uspokojení, úspěchu, klidu nebo i překvapení v životě. 

Také se dozvíš, že každý z nás má svůj „hlas pravdy“. Řeknu ti, kde tento hlas pravdy sídlí ve tvé mapě, jak je přínosné mu naslouchat, následovat jej a opět, v čem konkrétně ti pomůže. Hlas pravdy je totiž jednou z věcí, která je v human designu nejdůležitější a to proto, že díky naším rozhodnutím tvoříme naši budoucnost. Následovat tedy náš hlas pravdy, se v našem životě velice vyplácí.

Zjistíme, jaká je tvá vnitřní stabilita, do které se můžeš pokaždé vrátit a to obzvláště ve chvílích, kdy ucítíš, že jsi se vychýlil/a ze své cesty a že je potřeba se vrátit zpět do svého středu, aby sis navnímal/a, jaké kroky máš podniknout k tomu, aby ses na tu správnou cestu vrátil/a.

Každý z nás totiž v životě přejímá mnoho vzorců a programů, které nás z naší cesty svádí. Jsou to chvíle, kdy jsme nejvíce zranitelní a právě v těchto chvílích přestaneme následovat naši energii. Těmto vzorcům říkáme podmíněnosti. Zaměříme se i na ně, povím ti v kde a jakých tématech jsi nejzranitelnější a jak tyto podmíněnosti využít ve svůj prospěch a proměnit je v dar. 

line

PRO KOHO JE VÝKLAD URČEN?

Výklad je určen prakticky pro jakéhokoli člověka, ať už je to čerstvě narozené miminko (podle mě nejideálnější varianta), teenager, dospělý nebo starší člověk. V každé etapě života je možnost dozvědět se o sobě něco zajímavého, nikdy není pozdě na cokoli!

Pokud jsi v human designu na samém začátku a nevím o něm prakticky nic, nevadí. Vysvětlím ti vše jasně a srozumitelně. A pokud už nějakou dobu human design zkoumáš, pak je výklad i pro tebe. Human design má sice svůj vlastní jazyk, nicméně, i tento jazyk je velice variabilní .

Často se také u svých klientů setkávám s tvrzením, že vyzkoušeli už mnoho typologií apod., ale nic jim tak dokonale nezapadlo jako právě human design.

line

MÁ OSOBNÍ ZKUŠENOST

Velice dobře si pamatuji svůj první výklad. Skoro celou hodinu jsem nepromluvila, protože jsem doslova hltala každé slovo se zatajeným dechem! Tolik nových informací, tolik uvědomění, aha momentů! Tolik pochopení, že to, co jsem považovala za špatné, je naopak pro mě přirozené a v pořádku! 

Pomalu se pro mě otevírala nová cesta mého života a já věděla, že se po ni musím vydat stůj co stůj. A proto jsem dnes tam, kde jsem. Úspěšná, spokojená, plna sebelásky a lásky obecně ke všemu.

Z mého prvního výkladu čerpám dodnes. Fascinuje mě totiž, že i když jej poslouchám po padesáté, vždy tam uslyším něco, co jsem dříve neslyšela. A právě tato skutečnost, dělá z výkladu velmi mocný a užitečný nástroj k našemu neustálému růstu.

line

JAK VÝKLAD PROBÍHÁ?

Po provedené platbě, se sejdeme na Skype (link dostanete v emailu).

Trvání výkladu je 1 hodina. Nepotřebujete nic, vše bude nahráno a to z toho důvodu, že výklad přináší mnoho informací a procesů i při opakovaném shlédnutí.

Doporučuji se před výkladem naladit, to znamená, aspoň hodinu být o samotě, dopřát si klid a prostor k tomu, aby byli informace a prožitky maximálně navnímány. Během výkladu používám klíčová slova, která mají silný vliv na nevědomé a podvědomé úrovni. Čili již při samotném výkladu se začínají odehrávat procesy uvnitř Vás.

line

Moc se těším, až společně objevíme cestu, která je pro tebe přirozená, bez zbytečných překážek, a která tě zavede k plnému projevení tvých darů a talentů. Obohatíš tak nejen svůj život ale i životy druhých.

CENA ÚVODNÍHO VÝKLADU JE 1.500KČ

A pokud váháš, nebo potřebuješ inspiraci, pak níže najdeš zpětné vazby a recenze těch, kteří svou cestu objevili a s odvahou po ní kráčí vstříc skvělé přítomnosti a budoucnosti.

line

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO SVÉ BLÍZKÉ

Obdarujte své nejbližší dárkovým poukazem, který jim umožní zjistit o sobě mnoho nových informací, a navede je na cestu životem nejmenšího odporu.

Úvodní výklad je vhodný pro jakéhokoli člověka, který touží se o sobě dozvědět více ale především pro toho, jenž chce žít šťastný a naplněný život v souladu se sebou.

"Pokud hledáte smysluplný rozhovor s člověkem, který si udělá čas pouze na vás a bude vám naslouchat, poodhalovat vaše taje a dary. Tak přesně tohle doporučuji. Dalo mě to krásné sebepoznání, které navíc mohu teď ještě více zkoumat. Bál jsem se, že nebudu mít o čem mluvit, ale když jsem ucítil to bezpečí a otevřenou náruč s úsměvem, tak jsem se rozpovídal, ani nevím jak. Zkušenosti Jany, a navíc to, že ji to baví, jen ukazuji, že je na správném místě. Wau effect a culení se radostí napojenou na vděčnost jsem měl ještě dlouho poté. Děkuji Jani, za to co děláš, protože mimo jiné, právě díky tobě můžeme žít naše cesty, s tím co nám bylo dáno, a co jsme si vybrali."
Tomáš Adamec
“Zrovna skončila naše konzultace, úvodní výklad HD, kterou jsem s Janičkou měla poprvé. A ač jsem relativně zběhlá v osobním rozvoji a prošla jsem mnoha kouči a mentory, tak toto byla opravdu bez přehánění jedna z nejlepších konzultací, co jsem kdy měla. Janička se skvěle naladila na moje potřeby, čemu je vhodné se pro mě věnovat, z čeho teď budu mít největší užitek a to jsme šly probrat více do hloubky, jak z pohledu HD, tak samozřejmě jak to i vnímám já ve svém životě. A co si z konzultace odnáším? Skvělý pocit, že konečně mě někdo chápe a našla jsem člověka s kterým můžu probrat jakékoli téma. Určitě se k Janičce vrátím na další její služby, cítím že u jedné konzultace nezůstaneme. A dále si odnáším velmi jasný, srozumitelný a zároveň hravý výklad mojí HD mapy, ke kterému se budu moc ráda vracet, protože tolik aha momentů, co jsem u výkladu dnes měla, jsem už dlouho ve svém životě neměla. Za mě jedno velké DĚKUJI ❤️.”
Tereza Pilařová
"Dnes jsem si dala konzultaci s úžasnou @jana.krzeminska Tu holku (snad mi to oslovení promine) sleduji už delší dobu. Ona tím žije - a nejen že žije, ona tomu i skvěle rozumí. Bavilo mě pozorovat, jak o tom živě vypráví. Já jsem se jako její klientka dnes několikrát přistihla, jak si v duchu říkám, že je tak hezké po dlouhé době vidět někoho tak zapáleného, energetického a hlavně poutavě předávajícího informace. Občas jsem si řekla, že snad žije můj život - jak to může vědět. Věděla - ta mapa jí dala návod. Já jsem si šla vlastně pro potvrzení - jestli to, jak vnímám nyní svoje tělo, svoje emoce - vnímám správně. A když slyšíte, že žijete v souladu se svým designem, že ty věci, které děláte, pro které jste se rozhodli, jsou ty pravé a de facto je to odměněno i tou hojností... Co víc si přát. Určitě se k Jance ještě objednám a rozhodně k ní pošlu i další rodinné příslušníky, protože mi to dává obrovský smysl. Ještě jednou takhle na dálku Jani děkuju. ❤️"
Andrea Mačalíková