fbpx

služby

Mé produkty a služby jsou jako limitovaná edice. Mají jen určitý počet a dají se koupit jen v určitou dobu. Proto má nabídka světu je proměnlivá a stále jiná, stejně jako já. Proto neváhej a ber dokud jsou. 🙂

1:1 KONZULTACE

90 minutová konzultace přes skype

Pokud je vaším smyslem života růst a vývoj za účelem pocitu naplněného a úspěšného života, pak jsem tu pro vás k dispozici 1:1.

Dostanete návod na to, jak fungovat na základě vašeho individuálního nastavení. Zboříme pár limitujících přesvědčení, které vám brání život žít tak, jak je pro vás přirozené. 

Není to pro ty, kteří chtějí jen informace a žádnou praxi. Mým posláním je provázet, ne učit.

MASTERCLASS

Týdenní provázení jednotlivými dary + meditace

Každému z nás byla v momentu narození, otištěna unikátní kombinace darů a talentů. Ve chvíli kdy se dozvíte které to jsou, jste schopni je začít vědomě používat. 

Celý týden procházíme jedním darem a to jak teoreticky, tak prakticky. Nejen, že se něco o sobě dozvíte, ale rovnou je začnete žít a tím obohacovat svůj život. 

Už víte které jsou ty vaše?

MASTERMIND

Dlouhodobé intenzivní provázení

Tato mastermind se koná pouze 2x ročně a s největší pravděpodobností může váš život radikálně, od základů, změnit. 

Není to nic pro ty, kterým dělá dobře neustále setrvávat v roli oběti, ale chtějí z ní razantně, krok po kroku vystoupit.

Samozřejmě, že zde budeme pracovat s myslí. Budeme totiž z nefunkční nižší mysli, vytvářet disciplinovanou vyšší mysl.

Nemusíte se ale ničeho bát… zní to sice dramaticky, ale ve skutečnosti není z čeho mít strach.

ČLENSTVÍ

30ti denní členství na forendors

 Společenství lidí, kteří jsou si vědomi, že za kvalitu svého života zodpovídají jen a pouze oni a zajímá je, jak svůj každodenní život sladit s působením vnějších vlivů (energií) a vnitřním nastavením (mindset).

Co vám členství přinese: 

Vzkazy z knihy proměn na aktuální období:

– Každý den působí na naší planetu určitá směs Jinu a Jangu. Tato směs nám poodhaluje v jakých tématech se daný den bude odvíjet. Jestli bude více klidný (jin), nebo akční (jang) a jestli bude vhodný například pro komunikaci, setkávání s lidmi, nebo naopak ustoupit do samoty, pracovat na své mysli, opečovat své tělo apod.

Rozhovory na míru komunitě:

– Každý žijeme jedinečný život, ale i přesto jsou témata, která jsou nám společná. Nevytváříme zde rozhovory na téma „která nás zrovna napadnou“, ale mluvíme a poskytujeme úhly pohledu na aktuální situaci, kterou zrovna ve svém životě procházíte vy.

– Abychom mohli vytvářet „obsah vám na míru“, je potřeba vzájemné komunikace. Sdílet si, co zrovna prožíváme.

Za 1️⃣ – nikdy nevíte, jestli náhodou támhle Maruška neprožívá to stejné, a tudíž se můžete vzájemně podpořit, a kdo ví, třeba i získat nové přátele do života.

Za 2️⃣ – ani si nedokážete představit jakou inspirací a podporou a motivací jste pro druhé když se odvážíte sdílet své životní procesy.

Za 3️⃣ – trénujeme zde otevřenou komunikaci, což neznamená, že na sebe vyvalíte všechna svá tajemství, ale učíme se vyjádřit své pocity a to i přesto, že je to pro nás nekomfortní. A k čemu je to dobré? Jen si představte, že svému partnerovi dokážete vyjádřit s láskou NAPROSTO COKOLI. Nebylo by to úlevné? A to je přesně to, co se tu učíme. Otevřenou komunikaci.

Témata, která zde najdete:

– Asi vás nepřekvapí, že se to tu bude hemžit seberozvojem a ducha-přítomností 🙂

– Human design, Genové klíče, I-ŤING, Duchaplnost…

– Mindset, Přítomnost, Sebeláska, Vědomé vztahy…

– Jak prožívat každý den v souladu a rovnováze sám se sebou i světem venku…

Vedení a provázení

– Vždy, když jsem se přihlásila do nějakého členství nebo kurzu, něco mi tam chybělo – VEDENÍ. Co z toho, že jsem měla mraky teorie a materiálů, které by mi zaplnily celou šatní skříň, když mi nikdo neřekl, co s tím dělat v praxi?

– Také to ale není o tom, že tady pro vás budeme 24/7 a dělat individuální několikahodinoé konzultace (ano, i s tímto požadavkem jsme se setkali).

– Forma našeho vedení a provázení tkví v inspiraci. Oba dva totiž vedeme druhé skrze to, že sami jdeme příkladem a pokud vás to bude zvát, můžete se k nám přidat. Jak to vypadá v praxi? To už budete muset zjistit ve členství sami 🙂

Akce a slevy na produkty a služby tvůrců.

Služby a setkávání (i naživo) vytvořené jen a pouze pro členy, na základě jejich potřeb.

Takže teď už stačí jen jedna jediná věc – přihlásit se a přidat se k nám 🙂

Těšíme se na vás, Jana a Filip

✅ P.S. Nemažeme si med kolem pusy a nenosíme růžové brýle. Otevřeně a upřímně komunikujeme a poukazujeme si vzájemně na to, co vnímáme a co s námi projev druhého dělá.

Sdílíme si vhledy a i když jsou nekomfortní. A je to dobře, protože hned pracujeme na „nápravě“. Zastáváme totiž názor, že (ne)spokojenost vychází z naší mysli a myšlenek, na které pak reagují emoce a na ně zase tělo v podobě různých projevů.