fbpx

PRODUKTY

Mé produkty a služby jsou jako limitovaná edice. Mají jen určitý počet a dají se koupit jen v určitou dobu. Proto má nabídka světu je proměnlivá a stále jiná, stejně jako já. Proto neváhej a ber dokud jsou 🙂

DARY A TALENTY

SÉRIE VIDEÍ S MEDITACÍ

Dary a talenty. Jak je to již klišoidní, nezdá se vám? Ono je to klišé, za mě, vždy do té doby, než to člověk opravdu začne žít.

Proto jsme se společně s Lucií Bednářovou rozhodly vytvořit něco, co tu za mě ještě není a co tu rozhodně chybí.

V této tří až čtyř hodinové sérii se podíváme velmi hluboko pod povrch všem 64 darům, nebo-li energiím, které nám byly vtištěny ve dvou časech a to:

88 dní před narozením a v okamžiku narození. Říkáme tomu také „inteligence těla, jako dopravního prostředku“ a inteligence mysli jakožto „šoféra, nebo pasažéra, který se v tom dopravním prostředku veze.“

Používáme k tomu systémy jako:

Human design, Genové klíče a I-Ťing.

Nechybí ani meditace jako forma otisku daného daru do každodenního prožívání života. Už víte, které jsou ty vaše?

MASTERMIND

MINISÉRIE VIDEÍ

Tato minisérie videí je 0.modulem naší Mastermind, která se koná pouze 2x ročně. Pokud jste ji nestihli, nevadí…

Tato minisérie je totiž defakto jedinou teorií, kterou se za celý čas v naší mastermind dozvíte. Zbytek je jen praxe, vedení, praxe, vedení a hlavně, opravdové prožívání života se všemi krásami, které nabízí.

Chtěli jsme vytvořit produkt, ve kterém bude to nejzákladnější a zároveň to nejdůležitější co člověk potřebuje k tomu, aby mohl každý den být spokojený. A pozor, nemá to co dělat s celodenní pozitivitou 🙂

Za sebe musím říci, že se nám náš záměr skvěle povedl. Navíc, je to jen a pouze naše know-how, které my sami žijeme každý den.

Zní to jednoduše? Ono to ve skutečnosti jednoduché je, jediné co nám to dělá náročné, je naše mysl. A proto je to MASTERMIND…

VĚŠTĚNÍ

S MINCEMI A KNIHOU PROMĚN

Máte rádi tarot, vykládací karty, runy, kyvadlo a jiné metody, které nám pomáhají pochopit situace, které prožíváme a dávají nám možnost nahlédnout pod pokličku blízké budoucnosti?

A zkoušeli jste už věštění za pomocí mincí a knihy proměn? Že ne? Tak to nevíte o co přicházíte, a víte proč?

Já jsem si všemi výše popsanými metodami už prošla. U čeho jsem setrvala jsou karty, které používám pro rychlé vhledy. Jenomže někdy v životě se dějí situace, kdy je potřeba vydat se do větší hloubky. 

Jsou to většinou situace kdy chceme změnit práci, vstoupit do vztahu, spolupráce, udělat razantní změny v životě apod. a přesně na tyto životní situace používám věštbu skrze mince a knihu proměn.

Nejen, že mi řekne proč se mi určitá situace děje, ale zároveň mi poskytne pohled na různé možnosti, jak se situace může vyvíjet do budoucna na základě různých rozhodnutí.

Tato metoda věštění se dá použít i na rychlé vhledy, záleží na vás, jak ji použijete, ale za sebe musím říct, že tato metoda je pro mě tou nejúčinnější a na odpovědi nejhlubší, co jsem poznala.

Co budete potřebovat?

3ks mincí – ideálně čínské, ale postačí i jakékoli jiné mince (například pětikoruny.)

Knihu proměn – v minikurzu získáte stručný přehled všech odpovědí, takže máte vše co potřebujete k tomu, abyste začali, ale z hlediska autorských práv není možné vám poskytnout celou knihu. Nicméně získáte i doporučení na knihy proměn, které používám já.

Trpělivost začátečníka 🙂

Přeji vám příjemné věštění a ty pravé odpovědi na vaše otázky. Jo a ještě něco – připravte se na to, že kniha proměn se s vámi mazlit nebude 🙂 Někdy dokáže být krutě upřímná!

SPECIFICKÉ DĚTI

ONLINE MINISÉRIE VIDEÍ

Pokud jste tu poprvé tak ještě nevíte, že jsem mámou syna s PAS a HYPERSENZITIVITOU v kombinaci s ADHD. Lidskou řečí – ryze individuálním dítětem.

Společnost má ovšem jiný úhel pohledu než já a podle toho se k těmto dětem a lidem vztahují. Označují je jako „společensky nevýhodné“, „postižené“, apod.

V této minisérii poskytuji pohled na to, jak tyto děti a lidi, a všeobecně tuto „problematiku“ vnímám já.

Díky svého syna a jeho „diagnózám“ jsem vyrostla jako nikdy. Zvýšila se mi sebehodnota, sebeúcta, začala jsem podnikat. Začala jsem v životě být spokojenější, i proto dodnes tvrdím, že můj syn byl a stále je, největším přínosem v životě.

Ani nevíte jak se mi ulevilo, když jsem se mohla oprostit od toho neustálého běhání od psychologa, terapií, logopedií, vyšetření, zkoumání a bádání a s tím spojená ta hromada frustrace, lítosti a ýčitek svědomí.

K pochopení mého syna a k výraznému zlepšení jeho „stavu“ mi nejvíce pomohly naprosto obyčejné, ale i neobyčejné věci a přístupy. Dnes je můj syn (5let) na tom tak, že se uvažuje o tom, že bude „zproštěn“ svých diagnóz.

Pokud tedy máte také dítě „specifické“, například s PAS, ASPERGERŮV SYNDROM, ADHD, HYPERSENZITIVITOU apod. doporučuji vám shlédnout tuto sérii.

Jen malé doporučení… zkuste se otevřít novým úhlům pohledu a novým informacím 🙂

Přeji vám aby se vám podařilo zjistit příčinu toho, proč se zrovna vám narodilo speciální dítě jako je to vaše. Abyste zjistili jaká témata vám přináší a na základě zpracování si těchto témat změnili nejen sebe, ale i diagnózu vašich dětí.

Hodně zdaru!