fbpx

KONEČNĚ PODNIKÁNÍ "NA MÍRU"

line

Chtěli byste podnikat nebo již podnikáte, ale cítíte, že to stále „není ono“?

Chcete díky svému podnikání zažívat všeobecnou hojnost?

Je vaše podnikání postaveno na kvalitních a bytelných základech?

Víte jak funguje vaše mechanika těla a energie, kterou denně do svého podnikání vkládáte?

A je vůbec vaše podnikání v souladu s vámi samotnými?

Pojďme toho dosáhnout díky 3 měsíčnímu programu – Podnikání „na míru“, v souladu se svým designem!

line

CHCI PODNIKAT

line

Řekli jste si někdy:

„Kéž bych mohl/a být svým pánem, dělat to, co mě baví a zároveň pomáhat ostatním lidem?“

Jenže co znamená to „ono“?

Jaké je to vaše téma, co vás baví?

Pokud jste se zasekli už při těchto myšlenkách tak nezoufejte.

Společně zjistíme, v jakém tématu a kde konkrétně záříte. V čem jste „mistři světa“ a co můžete předávat světu?

Budete se divit ale většinou jsou to záležitosti, které se u vás projevují dnes a denně. Jen jsou pro vás tak přirozené, že vám nepřijdou unikátní.

Jenže právě díky tomu, že je projevujete zcela přirozeně, den co den, jste naprostými mistry ve svém oboru!

line

PODNIKÁM

line

Nějakou dobu již podnikáte, vzděláváte se, zkoušíte všelijaké marketingové, podnikatelské tipy a triky, neustále měníte své služby a produkty, ale pořád máte pocit, že to „není to pravé ořechové“?

Pochybujete neustále o tom, jestli vstoupit do světa podnikání byl ten správný krok?

Nebo jste se svým podnikáním spokojeni ale cítíte, že to chce jen „doladit“?

Ať už je to jakkoli, společně se podíváme jak na vaše dary a talenty, tak na produkty či služby a zjistíme, jestli jdou ruku v ruce s tím, kým doopravdy jste a jestli se vaše podnikání slučuje s vaším posláním.

Možná se budete divit, ale vaše největší talenty projevujete dnes a denně, v každodenním životě a možná si ani neuvědomujete jak skvělí v nich jste a to především proto, že je intenzivně používáte a procvičujete každou chvíli.

HUMAN DESING

line

Po celé 3 měsíce budeme využívat nástroj zvaný Human design

70% toho, kdo doopravdy jsme, tvoří náš inkarnační kříž, kterému budeme celou dobu věnovat velkou pozornost a to velmi do detailu.

Budeme pracovat nejen s bránami (dary a talenty), které jsou v postavení Země a Slunce ale také s jejich linkami, které nám pomohou téma vašeho daru více zkonkretizovat a díky tomu pochopíte jak jednotlivé dary využíváte v každodenním životě.

Každé bráně v inkarnačním kříži věnujeme 1 hodinu, tudíž půjdeme pěkně do hloubky a budeme hledat, v jakých situacích ve vašem životě se téma brány v dané lince projevuje a jak pak toto téma transformovat do podnikání

Zaměříme se také na okruhové skupiny, které vám napoví jaká témata sdílet se svou komunitou, se světem a co naopak není určeno ke sdílení s ostatními, naopak k posílení vás samotných.

Podíváme se také na váš profilfrekvenci, na které celý život fungujete. 

Zjistíme jakýma očima (perspektivou) se díváte na svět, jaká je vaše vnitřní motivace, která vás žene vpřed a jak ji využít v podnikání.

A mnohem, mnohem více….

JAK PROGRAM PROBÍHÁ?

line

Tato služba je formou dlouhodobé spolupráce a to konkrétně na 3 měsíce.

Setkání bude probíhat formou online konzultací přes aplikaci SKYPE v dopoledních hodinách! Je tedy velmi důležité mít aplikaci nainstalovanou buď v mobilním telefonu, tabletu nebo počítači. Každá konzultace bude nahrávána pro vaše pozdější a opakované využití.

K dispozici jsou i pracovní listy, které jsou nedílnou součástí tohoto programu. V každém pracovním listě budete mít popsáno, jak jednotlivé dary a talenty projevujete ve svém životě a jakým způsobem je můžete transformovat do roviny podnikání.

 

UPOZORNĚNÍ!

Kvalita tohoto programu závisí na energii, kterou do ní vložíte. Tento program je založen na opravdu velké dávce práce jak teoretické, tak praktické

V každé konzultaci vám zadávám výzvy a úkoly, které vám pomohou k budování pevných základů vašeho podnikání. Záleží jen na vás, jakou sílu a pevnost těmto základům dáte!

FORMA SPOLUPRÁCE

line

SKUPINA

line

Skupina je vyjímečná v tom, že se můžeme setkávat společně a obohacovat se tak jeden od druhého. 

Konzultace probíhají ve dvou fázích:

V první fázi povídám o tématu a teorii na úrovni BRAN A DRAH!!

V druhé fázi intuitivně vybírám některé z vás, se kterými prakticky uchopíme teorii do praxe!

Není zde bohužel ale prostor zodpovědět všechny dotazy. Je zde zapotřebí velké samostatnosti a proto bude k dispozici uzavřená skupina, kde můžou být nezodpovězené dotazy zodpovězeny.

Ještě jednou opakuji, že ve skupině se zaobíráme hlavně tématem bran a drah! Na úroveň linek se dostáváme pouze ve VIP formě!

line

VIP

line

VIP pro ty, jenž potřebují maximální a intenzivní pozornost ve zkoumání své mapy a podnikání.

VIP spolupráce je dostupná pro omezený počet 5ti účastníků!

V této velmi hluboké a intenzivní spolupráci je mnohem více prostoru k tomu, proniknout do větší podstaty věci a získat tak více informací ale především praktických řešení k tomu, jak vybudovat nebo přetvořit podnikání na pevných základech.

VIP se od skupiny liší tím, že celý program procházíme ve formě 1:1 a po celé 3 měsíce komunikujeme i mimo konzultační časy!

Další rozdíl je v tom, že se noříme až do tématu linek, jdeme tedy mnohem intenzivněji hlouběji v tématu každé brány/dráhy.

A v tom je právě unikátnost této VIP formy spolupráce.

OBSAH KONZULTACÍ

line

1. KONZULTACE

line

V první konzultaci se velice detailně zaměříme na váš typ a jeho strategii, hlas pravdy (vnitřní autoritu) a společně najdeme společný jazyk Human designu tak, abychom celou dobu všemu porozuměli.

Tato konzultace je víceméně poznávací a budete v ní hodně mluvit vy. Popíšete mi vaše podnikání ať už aktuální, nebo budoucí a vaši vizi, pokud ji máte. Pokud ne, společně se podíváme i na toto téma.

Podíváme se také na ideálního klienta, protože od samého začátku se nám bude ukazovat, kdo to vlastně je.

line

2. KONZULTACE

line

V první konzultaci jsme si udělali jasno o tom jaká je vaše vize podnikání, zjistili jsme na jakých základech funguje vaše energie a mechanika těla a jaký hlas vás vede na vaší cestě životem a jak se vyplácí jej následovat.

Nyní se dostáváme k první bráně v osobnosti ve Slunci, ve vašem inkarnačním kříži (černý sloupec v mapě). Ke každé bráně získáte detailní popis dané linky z I-ťingu a celou hodinu si o ni budeme povídat, ale i hledat její projev ve vašem životě a následně najdeme způsob, jak ji zakomponovat do vašeho podnikání.

A tady začíná opravdová práce, úkoly apod.

line

3. KONZULTACE

line

Třetí konzultace je věnována vaši bráně a lince v Zemi. Opět získáte popis z I-ťingu a vysvětlím vám, jaké téma přináší planeta Země do vašeho života. 

Opět nás čeká hledání projevu tohoto daru ve vašem životě a jeho transformaci do podnikání.

V této konzultaci začíná zábava. Od této chvíle totiž začneme propojovat témata brány ze Slunce, s tématem brány v Zemi. Budeme hodně psát a přemýšlet a samozřejmě kvalita výsledku závisí na tom, kolik energie do toho investujete vy!

Nemusíte se bát, že by vám to nešlo. Povedu vás společně s mou bránou 3 USPOŘÁDÁNÍ, která si v tomto propojování naprosto libuje.

line

4. KONZULTACE

line

Ve čtvrté konzultaci se vrátíme ke Slunci, ovšem tentokrát na rovině designu (červený sloupec v mapě).

 A právě tady začíná velká výzva, protože všechny dary (brány), které máme v rovině designu jsou nevědomé a nedokážeme si je tudíž zvědomit v okamžiku, kdy je projevujeme.

To ale neznamená, že si je nedokážeme zvědomit vůbec. Dokážeme, ale zpětně. A to je naše výhoda. Budeme tedy opět hledat jak se tento dar projevuje ve vašem životě a jak jej transformovat do podnikání.

Následně propojíme témata obou Sluncí, jak v designu tak v osobnosti.

line

5. KONZULTACE

line

Pátá konzultace je zaměřena na poslední bránu v inkarnačním kříži a to na rovině designu v planetě Zemi.

V tuto chvíli jsme schopni propojit témata obou Zemí + to nejlepší nakonecČeká nás totiž propojení celého inkarnačního kříže. Tento proces mám já osobně nejradši

Zároveň vás vyzvu k tomu, abyste svůj inkarnační kříž pro sebe pojmenovali. Pojmenování inkarnačního kříže je velmi důležitá záležitost, protože tímto činem jej otisknete do svého těla a většinou (z mých zkušeností) se začnou v hmotné realitě přeskupovat různé věci, lidi a záležitosti, které vám pomohou k projevení vašeho potenciálu aneb k manifestaci hojnosti.

line

6. KONZULTACE

line

V tuto chvíli máme práci s inkarnačním křížem za sebou a čeká nás cesta do tématu okruhových skupin

Vysvětlíme si k čemu okruhové skupiny slouží a co díky nim můžeme získat, podíváme se na jednotlivé dráhy a brány v jednotlivých okruhových skupinách.

V šesté konzultaci začneme tématem Kolektivní okruhové skupiny, která nám pomůže pochopit co konkrétně máme sdílet do světa. Ať už se to týká komunit, sociálních sítí, cizích lidí. Kolektiv je brán jako celá populace na planetě

Povíme si taky něco o jednotlivých okruzích kolektivní okruhové skupiny (okruh logiky a abstrakce),

line

7. KONZULTACE

line

Kmenové okruhové skupině je věnována sedmá konzultace. 

Co si jako první vybavíte, když se řekne „kmen“?

Já osobně vidím domorodý kmen, jako komunitu, ve které velmi silně vnímám témata jako vzájemná podpora, soudržnost, pospolitost, zásadovost apod. 

Kmenová okruhová skupina tedy poukazuje na náš kmen, ať už je to rodina, přátelé, klienti. Je to jakákoli komunita, ve které jsou silně znát kvality popsané výše. 

Zde se tedy dozvíte v jakých tématech podporovat svou komunitu, co v komunitě sdílet, jestli je tvoření komunity pro vás vhodné či nikoli. 

line

8. KONZULTACE

line

Individuální okruhová skupina je tématem této konzultace.

Slovo „individuální“ nám napovídá, že se budeme pohybovat v tématu vaší vlastní individuality, identity a autenticity.

Zjistíte nejen co konkrétně vaší individualitu posiluje, ale i míru toho, jak individuální oproti kolektivu jste. Tato konzultace bývá většinou dost emotivní a to obzvlášť pro ty, kteří mají silné zastoupení drah a bran v této okruhové skupině. Takže kapesníčky u sebe 🙂

Jde totiž o to, že kolektiv vnímá individualisty jako někoho, kdo je „divný“ nebo „jiný“ – což jsou jen synonyma pojmu „individuální“. Individualisti se pak zavírají do svého světa místo toho, aby do něj vkročili a ukázali kolektivu, že všichni jsme do určité míry individuální.

line

9. KONZULTACE

line

Otevřenost/Definice a sedmileté cykly.

Každý klient, bez výjimky, mi v tomto programu sdílí jednu a tu stejnou větu:

„Snažím se najít to pravé téma svého podnikání ale nejsem si jist, jestli je to ono.“

A přesně tomuto tématu se věnujeme v této konzultaci. Pomůže nám k tomu metoda sedmiletých cyklů a otevřenosti vs. definice v centrech HD.

Budeme si hodně povídat o otevřenosti a definici center ve vaší mapě. Co to pro vás znamená a pro co si váš ideální klient k vám bude přicházet.

line

10. KONZULTACE

line

Zde se nám otevřou dveře do tématu Nepravého Já

Podíváme se, jestli máte tendence žít dary, které vám nepatří a které vám naopak život posílá skrze druhé lidi, situace abyste skrze propojení se, došli k určité moudrosti.

Podíváme se i na ostrovy definice ve vaší mapě a povíme si, co to pro vás znamená

Toto je jediná konzultace, která bude o polaritě Nepravého Já a o tom, co se vám nevyplácí.

Nemusíte se ale bát, že by se nesla v negativním duchu. Je to jen dobrá příležitost k tomu zjistit, jak se bude projevovat v realitě to, když půjdete proti své energii a mechanice.

line

11. KONZULTACE

line

Konečně ty planety!

Jistě jste si všimli, že každá brána zobrazená ve sloupcích je přiřazena k určité planetě. Budeme si tedy povídat o daných tématech planet a zároveň i bran, které v daných planetách máte dané.

Například – Měsíc symbolizuje vaši nejniternější sílu a je to největší hybná síla, která vás žene vpřed.

Toto bude velmi výživná konzultace a věřím, že se k ní často budete vracet, protože těch informací je v ní opravdu mnoho a budete potřebovat i nějaký čas na vstřebání všech informací. A to nemluvím o praxi 🙂

line

12. KONZULTACE

line

Poslední konzultace je otevřená čemukoli ale především si zde zrekapitulujeme vše co budete potřebovat.

Je zde také prostor pro otázky, postřehy, sdílení atd.

Můžeme se společně podívat na to, co vám není stále jasné, pojmenovat si to, co potřebuje být pojmenováno apod.

Podíváme se také na to, jaká byla vaše vize, kterou jsme probírali v první konzultaci a jaká je nyní. Zjistíte jaký pokrok jste za celý program udělali a nakonec vás čeká ten největší krok, největší výzva a tou je vykročení do světa šířit své poslání.

MATERIÁLY

line

Všichni účastníci programu – Podnikání „na míru“ jsou vřele vítáni do uzavřené FB skupiny, ve které je velké množství materiálů ke studiu ve formě videí na téma:

Úvod do světa HD

Jednotlivé typy – Generátor, Projektor, Manifestor, Reflektor

Autority – Úvod, Autorita sakrální, emocionální, intuitivní/instinktivní, z ega, sebe-projektující, z prostředí a lunární

Energetická centra – Úvod, definice vs. otevřenost, kořen, solar plexus, sakrál, slezina, ego, G, krk, adžna a hlava

Popis bran a drah – pdf materiál se všemi bránami a dráhami v mapě.

 Linky – 1 až 6, vysvětlení jednotlivých linek + postup jak s nimi pracovat

Okruhové skupiny – Kolektiv, individuál, kmen + postup jak s nimi pracovat

Záznam z minitréninku – podnikání „na míru“, v souladu s HD

Prostor ke sdílení vaší cesty v programu PNM.

CENA PROGRAMU

line

Tento 3 měsíční program, který vám pomůže vaše podnikání postavit či upravit na míru„, a na pevných základech tak, aby byl v souladu s vaším designem alias energií a mechanikou stojí:

line

SKUPINA

line

40.000 KČ

Platbu lze rozložit do 3 splátek z nichž konečná částka je 45.000kč.

line

VIP

line

60.000 KČ

Platbu lze rozložit do 3 splátek z nichž konečná částka je 65.000kč.

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně programu, nebo potřebujete pomoci s objednávkou, napište mi na email info@janakrzeminska.cz

RECENZE

line
Setkání s Janou přinesla vždy mnoho aha momentů, uvědomění a pohledů, které mi posunuly vnímání sebe i mé služby mílovými krok vpřed. Službou “Podnikání na míru” se dostanete k sobě tak, že produkt, který na konci služby extrahujete je to, co vás nejvíce odráží a to, co klient nejvíce ocení. Setkání byla plná hodnotných informací, hravá, podněcující k zamyšlení i nastavující zrcadlo a vždy jsem se na ně těšila. Mám daleko větší jasno v tom, co mě posiluje, co komunikovat směrem ven a čím podporovat svou komunitu. Znám témata, kterým se mohu věnovat. Z neurčitého pocitu: "Co by to mohlo být?" je jistota. Tohle jsem já a tohle nabízím. Janini vhledy a způsob, jak nad věcmi přemýšlí jsou mi velkou inspirací. Děkuji Jani, za to co děláte. Záříte v tom a díky vám můžeme i my.
Dáša Hradská
line
Dnes jsem dokončila “podnikání na míru podle HD” s Janou a jsem nadšená, nadšená, NADŠENÁ. Byla jsem tedy každé sezení, ale na konci už prostě máte hotovo a víte, co jste na začátku nevěděli. Máte absolutní jasno. A že nepřeháním, když napíšu, že díky Janě pochopíte svůj život. DOSLOVA. No a protože náš inkarnační kříž žijeme ze 70%, je to vlastně celé zároveň o našem životě. ALE, jaké bylo moje překvapení, když mi došlo, že to, co mi po každém sezení vyvstávalo na povrch, jsem opravdu já a začalo to dávat konečně smysl. Protože do té doby mě vůbec nenapadlo, že to může být právě to, co mě na jednu stranu vnitřně irituje. Dokonce jsem díky tomu pochopila a celým tělem prožila mojí mapu duše, příběh duše, genové klíče a další a další věci, které jsem dřív absolvovala. Teď se spojily v jedno úžasné “ano, to jsem já”. A pokaždé, když se vidím, tak říkám: “pojď sem, ať tě můžu obejmout, ty jsi tak dokonalá, já tě prostě miluju”. A září mi oči a jsem šťastná. Vlastně září mé Slunce. Z toho plyne, že sebehodnota a vnímání sebe sama se rapidně posune, za což Janě patří další díky. Ale teď už k samotnému podnikání na míru: Před prvním setkáním s Janou jsem měla svoje podnikání, ale tak nějak jsem se v něm ztrácela, měla jsem pořád pocit, že to není to ono, to moje. Zkoušela jsem se stále někde učit nějaké techniky, o kterých jsem si myslela, že mým klientům pomůžou. Ale všechno špatně, ztráta času i energie, ty pravé techniky mám dávno v sobě. I za tohle uvědomění jsem Janě nesmírně vděčná. Také jsem vnímala svůj inkarnační kříž současně jako dar a zároveň jako prokletí. Prokletí proto, že mě za to dost často ostatní odsuzovali a tak jsem to začala odsuzovat také a vnímala to jako onen pověstný stín. Jenže to stejně stále vylézalo na povrch 😃 Aby také ne, 70% je přeci jen 70%. Fakt jsem mívala v sobě obrovský rozpor. Dnes už chápu větu, že ve stínu najdete svého génia. A právě díky Janě se mi to celé přeskládalo a vidím to úplně jinýma očima, miluju se za to, jak to mám a vidím jak je to božííííí. A jak to obohatí svět. Takže ze ztracené a tápající Šárky je za tři týdny Šárka, která ví, ale opravdu vnitřně hluboce ví a cítí (to musíte prožít, popsat se to nedá), jak je to celé dokonalé, jak všechny dary spolu souvisí (v souvislosti se zbytkem mapy). A dokonalé také proto, že se nemusím nic učit, nikam chodit, nic číst, nic studovat. Všechno mám a nemusím dokonce ani myslet, abych svoje poslání mohla dělat 🙂 To je prostě POZNÁNÍ, které přeji každému. Takže závěr je takový, že vím, co je to mé, jsem za to neskutečně vděčná a hrdá na to, jak si to moje duše vybrala a jak s tím změníme svět. Mám nastaveny svoje cesty, čímž myslím své služby a to, jak je nejlépe do toho světa dostat. Bez nadsázky mohu říct, že je to jedna z nejlepších služeb, která existuje a Jana je v tom mistryně. Jak jsem psala na začátku, jsem nadšená… a také trochu smutná, že to uteklo tak rychle
Šárka Němcová
line
Rada sa s Vami podelím o skúsenosť ktorú som získala počas absolvovania kurzu "podnikaní na míru". Môj príspevok bude plný detailov, a teraz už viem že je to môj dar🤩. Vdačím za to Janke Krzeminskej a jej zamilovanosti do HUMAN DESIGNu 🤩 Keď som prvýkrát videla svoju HD mapu a čítala pri nej že som nejaký manifestor s emocionálnou autoritou a mojou stratégiou je informovanie, mala som pocit že keby to bolo napísané činskymi znakmi, rozumela by som asi viac 😆. Janka Krzeminská má ten úžasný dar, že okrem toho že tomu rozumie, vie podať celý HD profil lopaticky a ešte aj pútavo 🤗. Najskôr som bola "len" v Jankinej FB skupine "Žiju svůj HUMAN DESIGN"..a tak to vo mne rezonovalo že som sa rozhodla pre jej program "podnikání na míru". A začali sa diať divy 🙃. Janka Krzeminská má úžasný dar presne Vás nasmerovať na Vaše dary🤩. Je to ako keď idete po tmavej miestnosti.. síce sa dostanete k cieľu ale stále o niečo zakopávate, niečo vás zastavuje a trvá to nekonečne dlho...No a Janka je tá osoba, ktorá Vám presne zasvieti. Zasvieti na to čo robíte dobre a v čom ste majstri, pretože to robíte DENNE akurát si neuvedomujete že táto (vo vašich očiach) maličkosť je Váš dar🤩. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať že po prvom sedení som do konca toho dňa mala pocit že blikám ako svetielka na vianočnom stromčeku, tak často mi dochádzalo že som práve "použila svoj DAR" 🤩. A potvrdzujem je to pre mňa tak prirodzené ako dýchanie 🎆. Po prvej polovici programu som sa doslova vznášala nad zemou 🤗. Teraz už viem že som si VĎAKA Janke "len" zvedomila že som v súlade so sebou a že tak ako som je to v poriadku 🙃. Postupne som prišla na to čo znamená "zapálenie iskry" (môj preklad "zážehu trisky"😉). Viem omnoho lepšie načúvať mojej emocionálnej autorite 🤩. Janka je úžasná v tom že sa naladila na moje vyžarovanie a okamžite prečítala v mape prečo to tak je.. Keď Janka zahlási "no jasný vždyť to je tahle Tvoje dráha" alebo "se nediv ja to tady vidím, to je tá Tvoje padesátka v zemi" A ešte pri tom žiari, takže sa Vám ani nechce veriť, že už ubehla hodina 🙆. A ako bonus vďaka Janke zistíte ktoré časti Vás nie sú v súlade a ako s tým pracovať.🤗 ĎAKUJEM 🌹 Už dlhšie cítim že práca ktorú teraz robím je síce fajn (a teraz už vďaka Janke chápem prečo ma niektoré jej časti bavia🙃) ALE nie je to to pravé orechové 🤔. Po absolvovaní programu "podnikání na míru" mám úplnú istotu kam sa uberať a ako využiť svoje dary a naplniť tak svoje poslanie 🥳🎆. Jani ďakujem že si 🌹😘. P.S. pokiaľ hľadáte v čom vyniknúť / podnikať, už ste vyskúšali všeličo a stále to nie je to pravé, obráťte sa na Janku 🤗
Soňa Grežová