fbpx

30 denní

1:1 SPOLUPRÁCE

BUĎ TÍM, KÝM SKUTEČNĚ JSI.

– A žij tak, jak ti to patří. –

Toužíte konečně být tím, kým ve skutečnosti jste
a chcete přestat už světu ukazovat verzi sebe sama, která vás unavuje a netěší?

Rádi byste projevili svůj potenciál a žili své POSLÁNÍ, věděli kudy vaše DUŠE kráčí v tomhle životě, ale doposud máte o sobě jen zmatené informace, s kterými prakticky nevíte, jak naložit?

Chcete si dovolit projevovat sebe 100% AUTENTICKY, naplno, bez kompromisů, ale vaše MYSL, LIDÉ kolem vás a OKOLNOSTI vám do toho hází vidle?

Dnes a denně se ve spolupráci s klienty dostávám 2 nejčastější otázky : 

Jani, jaké je moje poslání?

a

Jani, jak žít to, kým skutečně cítím, že někde uvnitř sebe jsem?

I já sama jsem byla hledačem svého poslání a toužila být sama sebou a autentická. Taková, jaká jsem cítila, že uvnitř sebe doopravdy jsem, ale navenek to vypadlo jinak, protože jsem si to nedovolovala. Zkrátka jsem chtěla žít tak, jak chci já podle svého, tak jak jsem to cítila.

Zjistila jsem, že ale nikdo jiný nemá odpověď na výše uvedené otázky než já, že jádro toho všeho vědění a toho co hledám je ve mně. Jediné, co mi neskutečně pomohlo a zkrátilo cestu bylo, že jsem měla vedení a podporu abych tohle vše objevila a dovolila si žít. Nebyla jsem na to sama a viděla jsem sebe samou z perspektivy, která mi do té doby byla nedostupná.

Dnes v těchto otázkách můžu konečně pomáhat i ostatním, protože už vím JAK na to – jak objevit a žít své poslání. Zjistila jsem, že právě téma AUTENTICITY je klíčem k tomu, abych mohla naplňovat své POSLÁNÍ. Přirozeně a s vědomím toho, že vím v čem jsem fakt mistrem světa.

Vaše POSLÁNÍ je stále s vámi, máte ho přímo před očima, je vaší součástí už od chvíle vašeho narození a nelze se jej vzdát. Projevujete ho každý den, ať už si to uvědomujete nebo ne. Je to něco tak běžného a zdánlivě jednoduchého, a právě ta jednoduchost je to, co vás nutí stále hledat jinde, protože čekáte na něco velkolepého. A právě proto si svého poslání nestačíte ani všimnout. A mimo to, není nikdo zde na Zemi, kdo by měl stejnou kombinaci svého poslání jako Vy.

Dobře vím a znám jaké to je, žít svůj ŽIVOT podle pravidel ostatních.

A vím, že nejsem sama. Vím, že je stále mnoho lidí, kteří nežijí, tak jak chtějí, kteří neustále žijí život, který jim je cizí. Žijí život, kdy jejich hlava a srdce nejsou v souladu a pořád stále říkají ostatním ANO, když zcela jasně cítí říct NE.

Vím, jak může být náročné vůbec objevit a žít své poslání, obzvlášť v době, kdy máme přehršel informací, o to víc, když je člověk na to sám a nemá na začátku žádnou podporu a vedení.

Vím, že není snadné vůbec připustit a uvěřit tomu, že každý tady má nějaké poslání, právě ve chvílích, kdy vnímáme, že jsme svému poslání na míle vzdálení a nedaří se nám jej objevit, natož žít a naplňovat.

Vím, jaké to je, když celou svou bytostí toužíte být sami sebou, ale zastavuje vás strach, nepříjemné emoce a potřeba vyhnout se konfliktu, který by mohl nastat ve vašem okolí, když byste si dovolili rozhodovat se podle sebe.

Tak pojďme to spolu změnit.

30 denní

1:1 SPOLUPRÁCE

BUĎ TÍM, KÝM SKUTEČNĚ JSI.

– žiješ zcela autenticky, s vědomím, že víš, kde leží tvé poslání –

Tato intenzivní 1:1 spolupráce je unikátní služba pro ty, kteří se v životě nachází na místě, kde jim to nevyhovuje. Už ví, že už tam nemají co dělat, protože si uvědomují, že jejích poslání a potenciál je jinde. Berou veškerou svou odvahu a chtějí za tímto jít a jsou ochotní dělat ve svém životě opravdu velké změny, protože touží projevit svůj potenciál a žít své poslání.

Jmenuji se Jana Krzeminská, jsem průvodkyně životními změnami a inspirátor autentického života.  

Dost často mi jde o jediné – být autentická, být svá, na nic si nehrát a přesně tohle se snažím ukazovat světu a díky tomu inspirovat ostatní.

Učím lidi skrze inspiraci žít a najít sami sebe. Provázím lidi, aby objevili to, kým jsou a žili svůj život kvalitně. 

Sama jsem totiž kdysi toužila přesně po tom samém po čem touží většina mých klientů – objevit to kým jsem a žít svůj potenciál, ale nevěděla jsem kudy se vydat, co mám dělat, o jaké informace se mám opřít. 

Jmenuji se Jana Krzeminská, jsem průvodkyně životními změnami a inspirátor autentického života.  

Dost často mi jde o jediné – být autentická, být svá, na nic si nehrát a přesně tohle se snažím ukazovat světu a díky tomu inspirovat ostatní.

Učím lidi skrze inspiraci žít a najít sami sebe. Provázím lidi, aby objevili to, kým jsou a žili svůj život kvalitně. 

Sama jsem totiž kdysi toužila přesně po tom samém po čem touží většina mých klientů – objevit to kým jsem a žít svůj potenciál, ale nevěděla jsem kudy se vydat, co mám dělat, o jaké informace se mám opřít.

CO VÁM PŘINESE 1:1 SPOLUPRÁCE?

JAK 1:1 SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

30 denní 1:1 SPOLUPRÁCE vypadá takto:

ZPĚTNÁ VAZBA OD TĚCH, KTEŘÍ PROŠLI 1:1 SPOLUPRACÍ A NAŠLI SVOU CESTU K SOBĚ SAMÝM:

Jani, jsi pro mne obrovským učitelem a vzorem v milování Života a zdroje samotného Bytí, ukázala jsi mi hlubší vrstvy laskavého a láskyplného propojení se s “obyčejnou”lidskostí … za ten měsíc zaplnila mé srdce obrovská vděčnost za to, že jsem❤
Kamil Lojka
"Nikdy v životě jsem se nesetkal, respektive nepocítil, že ve vás někdo bezmezně věří, sebedůvěra je důležitá, ale když ve vás někdo věří, zatímco vámi lomcují pochybnosti, je to velmi silná a napnutá plachta na lodi a vy jen rozhodujete, kudy budete kormidlovat..za tu dobu jsem byl často oceňován a uznáván za vlastnosti a schopnosti, které mě samotnému, nebo i lidem kolem přišly zcela běžné a já díky této interakci si uvědomil, že tyto schopnosti jsou velké a rozhodně je nemá každý. Došlo k prozření, mé sebevědomí mohlo vyrůst a celkově jsem přerámoval vnímání své vlastní identity. Navždy budu děkovat této bytosti v mém srdci ❤ za to, kým se rozhodla být a ne každý má tu možnost mít lístek na vedlejším sedadle v tomto autobuse projíždějícím tímto lunaparkem"
Filip Eliáš
Absolutní osvobození se od všech vzorců a vlivů z venkovního světa. Čistota duše a mysli v té nejčistší lásce.
Přemysl Kaniok
Anna Iľášová

JAK A S ČÍM VE SPOLUPRÁCI "PRACUJI"?

Inspirujipředávám své know how a používám své dary naplno, protože dnes jsem tou, jenž se ve své podstatě cítím být:

Průvodkyní, inspirátorkou a ženou, jenž miluje projevovat svou autenticitu naplno!

Na mé cestě životem, musela padnout má identita, ego a nefunkční mysl. Nazvala bych to takovým restartem, mutací sebe sama.  A v tom mi nejvíce pomohl a dodnes pomáhá (nejen) Human design. „Otevřel mi oči a dovedl na místo, jenž sídlí můj duch.“

Dnes už ho používám jen jako pomůcku, protože to hlavní, co mi předal bylo pojmenování různých druhů energií, které celoživotně vnímám. 

Jen jsem je nikdy nedokázala pojmenovat a rozlišovat. Díky Human Designu ve spolupráci uděláme první kroky, k tomu najít sám sebe a žít svůj potenciál. Pokud tě láká se o Human designu dozvědět více, doporučuji ti stáhnout si základní manuál zdarma ZDE

KOLIK STOJÍ 30 DENNÍ 1:1 SPOLUPRÁCE?

Cena je 75 000 50 000 Kč

Pokud ti dané informace nestačí a potřebuješ více, neváhej a napiš mi na info@janakrzeminska.cz nebo mě sleduj na sítích, abys nepřišel o aktuální info toho, co se bude dít.

Pár slov na závěr

Pokud už konečně chcete ve svém životě udělat změnu, dostat se do stádia kdy nikoho kromě sebe a svého nitra nebudete potřebovat k tomu, abyste žili a byli tím, kým ve skutečnosti jste, chtěli na cestě sebe-poznání objevovat a žít své poslání, mít jasno v tom, co vlastně můžete přirozeně přinést tomuto světu, tak jste tady správně. 

Budu ráda vaši průvodkyní.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.