fbpx

PRAVÉ VS. NEPRAVÉ JÁ

line

V tomto workshopu jsme se ponořili hluboko do tématu pravého versus nepravého Já.

Co nám brání v tom, žít náš potenciál na 100%?

Co jsou to podmíněnosti, kde jsme na ně nejnáchylnější a co vůbec s nimi dělat?

Jak čerpat nekonečnou moudrost a žít tak naplněný život?

Dá se to vůbec?

Na všechny tyto otázky dostanete ve workshopu odpověď. A připravte se na spoustu AHA momentů 🙂

OBSAH WORKSHOPU

line

Workshop je rozdělen na 4 dny:

TYPY – První den se díváme na všechny typy a popisujeme si situace, kdy jdeme proti naší energii, což se nám jistojistě nevyplácí. Vysvětlíme si co jednotlivé typy cítí a vnímají, když jsou ve flow, a naopak jaké pocity je tíží, když někde „tlačí na pilu“, neboli iniciují.

ENERGETICKÁ CENTRA – Ve druhém dni je to velmi výživné. Připravte si tužku a papír 🙂 Díváme se na všech 9 energetických center a na to, jak náchylné jsou ve své otevřenosti a o co se naopak můžete opřít. Také kladu důraz a vysvětluji 3 centra a jejich témata, ve kterých jsme nejvíce náchylní k přejímání podmíněností. Také vysvětluji co to podmíněnost je a o co ji ve finále (společně s kámošem egem a  myslí) jde.

BRÁNY A OKRUHOVÉ SKUPINY – Třetí den se věnujeme branám a opět jejich projevu jak v pravém, tak i nepravém Já. Koukáme i na okruhové skupiny a to především na tu individuální, protože z mé zkušenosti jsou to právě většinou individualisti, kteří jsou nejvíce podmínění (není to pravidlem).

INTERAKCE S VÁMI – Poslední den workshopu jste měli možnost se se mnou potkat na kameře a probírat tak vaše mapy a témata pravého i nepravého Já. Tyto setkání mám moc ráda, protože nejvíce své dary mohu projevit v interakci s vámi.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN?

line

Výklad je určen prakticky pro jakéhokoli člověka, ať už jste ve světě Human designu nováček nebo pokročilý. Vždy jsme totiž schopni slyšet nějaké informace až v ten pravý čas.

Pokud jsi v human designu na samém začátku a nevíš o něm prakticky nic, nevadí. Doporučím ti v takovém případě si stáhnout můj eBook zdarma, ve kterém najdeš základní informace o světě HD a zároveň i popis všech 64 bran v mapě.

PŘÍSTUP K WORKSHOPU

line

Po provedené platbě vám do pár minut přijde email s odkazem na stránku, na které je workshop nahrán.

Každé video má cca 45 minut, kromě interakce s vámi (1hodina a 45minut).

Může se zdát, že 45 minut není moc ale věřte mi, že s mou „severskou“ a velmi efektivní mluvou je toho řečeno opravdu hodně. Zpětné vazby na workshop o tom každopádně vypovídají své (najdete na Instagramu).

Těším se na vás ve workshopu 🙂

S láskou, Jana

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.