fbpx
line
Dnes si budeme povídat o Slunci a o tom jak nás ovlivňuje, jak se díky němu projevujeme do světa, co přináší jak nám, tak ostatním lidem.
 
Předvedu vám praktickou ukázku, jak se sluncem a jeho branami pracovat. Získáte tak jedinečný pohled na své unikátní dary a talenty.
line
Dnes nás čeká hodně zábavy v podobě propojování jednotlivých témat.
Propojíme si naše dary které se nachází v Zemi, dále pak Slunce a Země v designu i osobnosti, a nakonec propojíme celý inkarnační kříž.
line
Dnes se vydáme do tajů linek v jednotlivých branách. Máte tak možnost vidět, že téma linek je mnohem hlubší a objasní nám toho mnohem více než samotná brána.
 
Vytvořila jsem službu s názvem „realizuj svou vizi“, abyste měli možnost vidět jak může vypadat taková služba, založená ryze na inkarnačním kříži.
 
Zároveň vám představím službu – Podnikání „na míru“, v souladu s HD, která je dalším krokem po tomto minitréninku. Krokem k vytvoření podnikání tak, aby bylo co nejvíce v souladu s tím, kdo jste. (Informace jsou o starší verzi PNM).
 
Doufám, že jste si tyto tři dny užili a zvu vás k zítřejšímu rozhovoru, který bude probíhat s člověkem, který měl možnost službou – Podnikání „na míru“ projít. Podělí se s vámi o své zkušenosti a vhledy.
line
Rozhovor s Filipem Eliášem
 
V tomto rozhovoru Filipa vyzpovídáme ohledně jeho inkarnačního kříže.
 
Jaký je jeho IK, co si díky němu uvědomil a jak ho to obohatilo?
Také vám poskytne náhled na službu – Podnikání „na míru“, v souladu s HD, protože měl tu možnost být prvním účastníkem. Dozvíte se jak během pár hodin zvládl vytvořit magnet, produkt i službu tak, aby s ním byla co nejvíce v souladu.