fbpx

Vítej v minitréninku - Podnikání "na míru"

line

Níže si můžete vybrat minitréninky, které jsou z jiných časových období a každý je situován jinak.

Zároveň tě zvu i do FB skupiny, kde jsou účastníci minitréninku. Společně si sdílíme vše, co nás na cestě k vyladění našeho podnikání s mapou, potkává.

Jednou měsíčně se setkáváme na SKYPE, kde se koukáme na vaše mapy a máte tak možnost být v interakci se mnou.

V minitréninku 1 se budeme věnovat především inkarnačnímu kříži.

Vysvětlím vám jak propojit jednotlivé brány s tématem planet v inkarnačním kříži, a jak nakonec propojit všechny témata v jeden celek tak, abyste znali esenci toho, co přinášíte světu a čím především, obohacujete sami sebe a svůj život.

K dispozici je i záznam velmi výživného rozhovoru s Filipem Eliášem, kde jako první účastník PNM popisuje, jak jsme společně za jedno odpoledne vymysleli magnet, produkt i službu jeho začínajícího podnikání.

V minitréninku 2 se nebudeme tak moc zabývat jednotlivými bránami inkarnačního kříže ale spíše se podíváme i na další témata jako například – okruhové skupiny, otevřenost vs. definice jako téma podnikání, planety a jejich vliv atd.

Získáte tak mnohem širší rozhled a nové poznatky o tom, co všechno ve vaší mapě vám může pomoci ve stavbě nebo rekonstrukci vašeho podnikání.

K dispozici jsou i záznamy z interaktivních setkání, kde jsme se dívali na konkrétní mapy účastníků minitréninku.

Pokud jste si prošli oběma minitréninky a cítíte rezonanci k tomu, postavit své podnikání tak, aby bylo v souladu s vaší energií, pak doporučuji 3 měsíční program/službu – Podnikání „na míru“.

Více o této službě se dozvíte kliknutím na tlačítko.

Budu se na vás těšit.